Blog kategorie
Jesienne wydarzenia gamingowe 2021 0
Jesienne wydarzenia gamingowe 2021
Szukasz informacji na temat najważniejszych eventów ze świat gier, które będą miały miejsce tej jesieni? Po czasie aktywności online możesz znowu wybrać się na jesienne wydarzenia gamingowe 2021. Zapoznaj się z nimi już dzisiaj!

Każdy kto pasjonuje się gamingiem z utęsknieniem czeka na powrót najważniejszych imprez o tej tematyce. Chociaż w czasie pandemii wiele tego rodzaju eventów zostało odwołanych albo przeniesionych do internetu, to tej jesieni możesz zaznaczyć w kalendarzu najważniejsze z nich.

W ciągu kilku najbliższych miesięcy nie możesz narzekać na nudę. Już niedługo będziesz mógł wziąć udział w interesujących konferencjach, targach i konkursach. Na liście wydarzeń na pewno królują imprezy organizowane w Poznaniu.


Konferencja DIGITAL DRAGONS 2021 - Kraków


Już niedługo, bo na samym początku września, a dokładnie w dniach 7-9 września odbędzie się konferencja DIGITAL DRAGONS. Na to wydarzenie, niestety tylko w formie online, zaprasza Krakowski Park Technologiczny.

Co prawda, to już ostatnia odsłona tego eventu w tym roku, jednak w jej trakcie możemy liczyć na takie atrakcje, jak prezentacje polskich gier, rekrutacje do pracy w branży oraz wręczenie nagród DD Awards oraz Indie Showcase. Jest ona wręczana najlepszym twórcom niezależnym.

W ciągu tego roku miały już miejsce dwie wcześniejsze odsłony tego eventu. Z tego też powodu warto śledzić również informację na temat przyszłorocznej konferencji, ponieważ jej organizatorzy dokładają starań, żeby ten event łączył w sobie pasję i sposób na życie zawodowe.

Nie uda Ci się wziąć udziału w tegorocznej imprezie? Szukaj informacji na temat przyszłorocznej edycji.


Konferencja GAME INDUSTRY CONFERENCE 2021

Kolejna konferencja ma miejsce w tym samym miejscu i czasie co największe europejskie targi gier, czyli Poznań Game Arena w terminie 22-24 października br. Kilkuset wystawców może pokazać swoją ofertę pasjonatom liczonym w dziesiątkach tysięcy.

Wybierając poznańskie wydarzenia świata gier na pewno nie pożałujesz. Przebywając w Poznaniu w październiku możesz wziąć udział w wielu eventach związanych ze światem gier.

Jeśli chcesz się zapoznać z przedstawicielami polskiej branży gier – odwiedź zarówno te konferencję, jak i targi.

 

Targi POZNAŃ GAME ARENA 2021

Tęsknisz za wielkimi targami tematycznymi, na których możesz znaleźć najważniejsze tytuły gier ze swojego dzieciństwa czy obejrzeć nowinki, które jeszcze nie pojawiły się na rynku? W takim razie Poznań Game Arena 2021 jest dla Ciebie!

Wydarzenie będzie miało miejsce 22-24 października. To event z tradycjami – impreza odbywa się już od 10 lat. Zalicza się również do największych tego rodzaju wydarzeń w Polsce czy tej części Europy.

Targi gier komputerowych i rozrywki multimedialnej są skierowane zarówno do klientów z branży jak i indywidualnych zwiedzających. To również bogaty program rozrywkowy, premiery czy też turnieje eSportowe. Biorąc udział w tym wydarzeniu możesz także spotkać gwiazdy Twitch i gamingowego YouTube, czy też cosplay’erów. To doskonałe miejsce dla osób, które pasjonują się eSportem i gamingowymi nowinkami.

Pamiętaj jednak, że impreza ma charakter targowy – wiele produktów, które możesz tam zobaczyć i wypróbować dopiero trafi do oferty sklepów. Szukasz gry sprzed lat? Możesz je znaleźć właśnie tam!

Szukasz idealnego fotela gamingowego lub biurka do gry? Nie musisz się wybierać do Poznania – odwiedź naszą stronę i sprawdź fotele DXRacer czy biurka gamingowe!


Konkurs CEEGA – CENTRAL & EASTERN EUROPEAN GAME AWARDS 2021


Wybierasz się w październiku do Poznania? A może już planujesz wziąć udział GAME INDUSTRY CONFERENCE czy POZNAŃ GAME ARENA? Mamy dla ciebie kolejną dobrą wiadomość!

Z wymienionymi wyżej wydarzeniami wiąże się również konkurs CEEGA – CENTRAL & EASTERN EUROPEAN GAME AWARDS, który będzie miał miejsce 23 października 2021.

To cykliczne wydarzenie jest organizowane w celu promocji i wyróżnienia najlepszych gier Europy środkowo-Wschodniej. Sam konkurs powstał jako projekt współpracy organizacji branżowych 16 krajów tej części kontynentu.

Międzynarodowe jury nominuje w kilku kategoriach i wybiera najlepsze gry roku, które powstały tej części Europy. Gala konkursu jest organizowana prze POZNAŃ GAME ARENA oraz GAME INDUSTRY CONFERENCE.

Po okresie pandemii już tej jesieni możesz znowu pomyśleć o wzięciu udziału w ciekawych wydarzeniach ze świata gier. My też się wybieramy!

Komentarze do wpisu (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl