Blog kategorie
Jak złożyć fotel biurowy? 0

Montaż krzesła biurowego

Fotel biurowy można złożyć niezwykle szybko. Przed przystąpieniem do montażu krzesła biurowego, należy upewnić się, że wszystkie elementy znajdują się w paczce. Dzięki temu w razie jakichkolwiek braków możliwe będzie uzupełnienie kompletu po zgłoszeniu się do producenta. W opakowaniu powinny znajdować się kółka, podstawa jezdna, mechanizmy sterujące, osłonki oraz oczywiście siedzisko, oparcie i zestaw śrub. Przed przystąpieniem do składania fotela warto zadbać także o poręczny śrubokręt oraz zapas wolnego czasu. Montaż większości krzeseł rozpoczyna się od ustawienia podstawy jezdnej. Na nim umieścić należy siłownik wraz z estetyczną osłoną, która dołączona jest do kompletu bez względu na rodzaj fotela. Fotel do komputera zawsze ma taką osłonkę, a jej umieszczenie kończy tworzenie podstawy fotela. Fotel komputerowy następnie należy wyposażyć w siedzisko, a proces też należy rozpocząć od przykręcenia elementu będącego sterownikiem mechanizmu. W tym celu przytwierdzić należy go za pomocą śrubek oraz śrubokręta do śrubek dołączonego do zestawu. Dzięki temu fotele biurowe są stabilne, a siedzisko umożliwia komfortowe siedzenie. Proces ten przyspieszyć można dzięki użyciu wkrętarki akumulatorowej. To sprawi, że nasze krzesło do komputera zostanie złożone szybciej. Za pomocą sterowników dołączonych do zestawu można przystąpić do złożenia oparcia. W tym momencie przyda się pomoc, gdyż kiedy jedna osoba będzie przykręcać śrubki, druga będzie dbała o to, aby oparcie zostało przykręcone równo. W ostatnim etapie pozostaje dokręcenie podłokietników. 

Stylowe fotele biurowe

Ogromna ilość foteli dostępnych na rynku jest wręcz przytłaczająca. Zazwyczaj wybór pada pomiędzy wyborem nowoczesnych, prostych foteli wykonanych z plamoodpornych tkanin oraz pomiędzy skórzanymi, lordowskimi fotelami, w których przesiadywanie nawet wielu godzin jest bardzo przyjemne. Fotele dostępne są w wielu wzorach i kolorach, dlatego każdy, nawet najbardziej wymagający klient bez wątpienia znajdzie coś dla siebie, co pozwoli spędzać komfortowo czas oraz doskonale się czuć. Oczywiście fotel powinien zostać dopasowany do wzrostu oraz ilości godzin pracy. Dzięki temu fotele biurowe ergonomiczne są tak znane i cenione przez producentów i klientów. Fotele ergonomiczne to także fotele z podnóżkiem, na którym można umieścić stopy, co poprawia komfort siedzenia w jeszcze większym stopniu. 

Profesjonalne krzesła biurowe od marki DX Racer

DX Racer od wielu lat tworzy krzesła biurowe z prawdziwą pasją i zaangażowaniem, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Fotele DX Racer oferowane cechują się doskonałą jakością oraz starannością wykonania. Szeroka gama asortymentu pozwala na wybranie fotela spełniającego wszystkie, nawet najbardziej precyzyjne wymagania. Stabilne mechanizmy regulacyjne, tkaniny najwyższej jakości oraz fachowa pomoc sprawi, że krzesła biurowe zakupione do firmy, czy też do użytku domowego będą odpowiednie. Dobrze dobrany fotel DX Racer to podstawa komfortowej pracy przy zachowaniu prawidłowej postawy ciała - zarówno dla osób dorosłych, jak i dla dzieci. Warto postawić na najwyższą jakość, aby cieszyć się z trwałego oraz funkcjonalnego mebla.

Komentarze do wpisu (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl