Fotele Gamingowe XXL to propozycje krzeseł gamingowych, zaprojektowanych przez doświadczonych designerów i projektantów z myślą o osobach bardzo wysokich oraz tych, których waga przekracza 90 kg. Dla takich użytkowników marka DXRacer opracowała specjalną konstrukcję fotela oraz dedykowane siłowniki, które spełniają swoją rolę. Fotel Gamingowy XL ma przede wszystkim zapewnić maksymalną wygodę i komfort dla uczestnika przy jednoczesnej stabilności i wytrzymałości. Fotele te są alternatywą dla foteli ekonomicznych DXRacer, które dedykowane są dla osób niższych i szczuplejszych.

Jaki fotel gamingowy XXL?

W tej kategorii znajdują się fotele gamingowe, które pogrupowane zostały ze względu na wagę, kolor, materiał oraz inne parametry.  zarówno fotele wykonane z ekoskóry jak i fotele wykonane z tkaniny. Możesz też wybrać także fotele, których siedzisko łączy tkaninę z ekoskórą. Po wyborze materiału oraz preferowanej kolorystyki zwróć uwagę na wielkość siedziska oraz wysokość oparcia, które powinny być odpowiednie dla Twojej postury. Dobrze dobrany fotel powinien zapewniać swobodne ruchy bez uczucia skrępowania. Sprawdź indywidualny parametr dla wybranego fotela w zakresie zalecanej i maksymalnej wagi ciała. Jeśli twoja waga jest na granicy zalecanej wagi wybierz dla komfortu model z wyższym parametrem wagi.

Fotele gamingowe do 150 kg – właściwe ułożenie poduszek

Fotel dla gracza 150 kg to przede wszystkim:
- Fotele DXRacer seria Tank,
- Fotele DXRacer seria Sentinel
- Fotele DXRacer seria Iron,
których parametry są dopasowane zarówno do wielkości i jak i wagi użytkownika.

Ponadto każdy fotel DXRacer ma możliwość indywidualnego ustawienia pozycji poduszek wspierających plecy i głowę. Dzięki dobremu wyborowi będziesz mógł wyregulować wysokość poduszek, tak aby odpowiednio wspierały właściwe odcinki kręgosłupa. Poduszka szyjna powinna podpierać prawidłowe ułożenie głowy, tak aby odciążyć kręgosłup od wielogodzinnego jej podtrzymywania. Dzięki temu podczas gry przyjmiesz odprężoną postawę.

Druga poduszka, lędźwiowa jest ruchoma, co umożliwi przesuwanie jej w taki sposób aby dobrze podeprzeć kręgosłup właśnie na odcinku lędźwiowym. Ta bardzo ważna funkcjonalność, jaką posiada fotel gamingowy 150 kg spowoduje, że Twoje plecy będą prawidłowo ułożone i podparte a całe ciało będzie swobodnie opierać się na fotelu. Spróbuj grać z wyprostowaną postawą bez podparcia – od razu poczujesz różnicę w czym rzecz. Jeśli jesteś gamerem lub ciągle siedzisz przed komputerem pracując lub bawiąc się to Twój kręgosłup po latach będzie wdzięczny za wsparcie. Fotele gamingowe 150 kg DXRacer zapewniają prawidłowe ułożenie ciała podczas pracy.

Fotel gamingowy 200 kg

Fotele gamingowe o najwyższym możliwym obciążeniu należą przede wszystkim do serii Tank. Dzięki odpowiedniej wielkości siedziska oraz oparcia a także wytrzymałemu siłownikowi osoby o dużej wadze mogą swobodnie użytkować takie fotele. Ponadto krzesła gamingowe DXRacer zbudowane są w oparciu o solidną stalowo – rurową ramę, która gwarantuje wytrzymałość takiego fotela. Ponadto fotele dla gracza 180 kg czy 200 kg posiadają także odpowiednio wyprofilowane siedzisko, które nie powoduje uczucia ścisku czy dyskomfortu. Dzięki podziałowi na serie oraz przyporządkowaniu wagi każdy użytkownik ma możliwość dopasowania fotela do swoich potrzeb. Pod tym względem marka DXRacer zadbała o szczegółową analizę i właściwe dopasowanie.

Krzesła Gamingowe XXL – wielogodzinne rozgrywki

Podczas wyboru właściwego fotela zwróćmy uwagę także na dodatkowe funkcje takie jak możliwość „bujania się” na fotelu podczas gry co umożliwia zrelaksowanie się bez konieczności wstawania. Ponadto każdy z foteli wyposażony jest w ruchome podłokietniki. Wybrane modele mają możliwość ustawienia pozycji podłokietnika w wielu wymiarach, dzięki czemu jeszcze dokładniej dopasujesz pozycję nadgarstków do swoich potrzeb. Niemniej jednak pamiętaj aby robić przerwy podczas pracy czy gry, dbając o swoje zdrowie.

Życzymy udanych rozgrywek i efektywnej pracy!

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Submit
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl