DXRacer 2024 - Sklep internetowy

Rok 2024 to bez wątpienia rok nowości w marce DXRacer. W tym roku przyszedł czas na odsłonę zupełnie nowych foteli. Wsłuchując się w oczekiwania swoich klientów, DXRacer stworzył nowe uniwersalne serie, które są doskonałym balansem między ceną a funkcjonalnościami użytkowymi fotela. Opierając się o swoje wieloletnie doświadczenia w produkcji ergonomicznych foteli gamingowych, projektanci marki stworzyli fotele, które będą odpowiednie zarówno dla tych mniejszych, jak i większych graczy. 

Nowatorskie fotele gamingowe i biurowe

To doskonała propozycja do pokoju gracza, ale także do biura bądź gabinetu. Fotele posiadają szeroką gamę możliwych regulacji. Dzięki temu wielogodzinna rozrywka bądź praca stanie się przyjemniejsza. Modele posiadają podłokietniki 2D i 4D, które ustawić można w wielu kierunkach. Dzięki tej funkcji komfort grania zdecydowanie się powiększa. Fotele posiadają także poduszki wspierające kręgosłup.

Czerpiąc z wieloletniego doświadczenia w produkcji krzeseł komputerowych, DXRacer stworzył uniwersalne krzesła, które swoją funkcją gwarantuje komfort, a przede wszystkim zdrową postawę.

Siedziska foteli oparte są na wytrzymałym siłowniku. Wnętrza siedzisk i oparcia wykonane są z wysokiej jakości pianki, zapewniającej komfort i relaks podczas użytkowania krzesła. Mechanizm TILT umożliwia odchylenie oparcia krzeseł pod kątem 135 stopni.

Sprawdź również:

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Submit
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl