Dopasuj fotel dla siebie

DXRacer 2023 - Sklep internetowy

Rok 2022 to bez wątpienia rok nowości w marce DXRacer. W tym roku przyszedł czas na odsłonę zupełnie nowych foteli serii Master oraz Progress. Nowe modeli foteli Master występują w 3 nowych odsłonach: Krzesło gamingowe DXRacer Master OH/DMC-I233S brązowe, krzesło gamingowe DXRacer Master OH/DMC-I233S białe oraz krzesło gamingowe DXRacer Master OH/DMC-I233S szare. Seria Progress wypuściła fotele, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Przykładem jest krzesło gamingowe DXRacer Progress OH/P08N/NB oraz krzesło gamingowe DXRacer Progress OH/P08N/NR.

Wsłuchując się w oczekiwania swoich klientów, DXRacer stworzył nową uniwersalną serię, która jest doskonałym balansem między ceną a funkcjonalnościami użytkowymi fotela. Opierając się o swoje wieloletnie doświadczenia w produkcji ergonomicznych foteli gamingowych, projektanci marki stworzyli fotele, które będą odpowiednie zarówno dla tych mniejszych, jak i większych graczy. 

Nowatorskie fotele gamingowe i biurowe

Fotele OH/DMC-I233S to doskonała propozycja do pokoju gracza, ale także do biura bądź gabinetu. Fotele z serii Master posiadają szeroką gamę możliwych regulacji. Dzięki temu wielogodzinna rozrywka bądź praca stanie się przyjemniejsza. Modele Master posiadają podłokietniki 4D, które ustawić można w wielu kierunkach. Dzięki tej funkcji komfort grania zdecydowanie się powiększa.

Fotele OH/DMC-I233S posiadają regulację odcinka lędźwiowego. Dzięki niej można uwypuklić podparcie kręgosłupa i modyfikować kształt oparcia. Fotele z serii Master dostosujesz do swoich potrzeb. Poduszka pod szyję w fotelach Master została zamontowana na specjalnym mechanizmie przesuwnym, który umożliwia jej przesuwanie w górę lub w dół. Takie rozwiązanie pozwala dopasować wysokość poduszki do własnych upodobań. Fotele z serii Master posiadają wytrzymały siłownik z udźwigiem 135 kg.

DXRacer Progress – czym się wyróżniają?

Czerpiąc z wieloletniego doświadczenia w produkcji krzeseł komputerowych, DXRacer stworzył uniwersalne krzesło, które swoją funkcją gwarantuje komfort, a przede wszystkim zdrową postawę.

Krzesła z serii Progress pokryte są ekoskórą, która jest łatwa w utrzymaniu czystości. W standardzie krzesła mają konstrukcję kubełkową, dzięki czemu można poczuć się jak kierowca Formuły 1. Fotele wyposażone są w podłokietniki 3D, dzięki czemu oprócz zwykłej regulacji górnych stolików, można również regulować ich odległość od biurka.

Siedziska foteli oparte są na wytrzymałym siłowniku o udźwigu 110 kg. Wnętrza siedzisk i oparcia pokryte są wysokiej jakości pianką, zapewniającą komfort i relaks podczas użytkowania krzesła. Mechanizm TILT umożliwia odchylenie oparcia krzeseł pod kątem 135 stopni.

Jeżeli poszukujesz ergonomicznego fotela komputerowego w przystępnej cenie, nie czekaj i wybierz nowość marki DXRacer – serię Master lub Progress.

Sprawdź również:

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Submit
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl